Baby trees

Narodilo sa Vám dieťa? Alebo niekomu blízkemu?
Chlapec alebo dievča? Srdečne blahoželáme.

Zostáva teda už len jediné. Zasadiť mu stromček v Tatrách. Aby spolu rástli a tešili sa dobrému zdraviu. Kontaktujte nás mailom alebo TU https://zasadstrom.eu/sk/objednavka

V roku 2015 sme zahájili spoluprácu s Úniou materských centier a zasadili prvé BABY TREES.
Zasadiť tieto stromčeky mohli rodičia osobne. Viacerí túto možnosť využili a 24. a 29. apríla zasadili sadenice Smrekovca a Javora v Bielovodskej a Javorovej doline.

Materským centrám sme venovali 10% z ceny týchto stromčekov.
Pamiatkové certifikáty boli zaslané deťom z rôznych kútov Slovenska. Najviac putovalo do Senca.

Stromčeky priateľstva

V roku 2012 sme realizovali aktivitu Stromčeky Priateľstva…

A je tu opäť výnimočná akcia, ktorá vznikla z iniciatívy p. Karin Gažiovej, zo Špeciálnej školy pre žiakov s telesným postihnutím v Novej Bani.
Aj tieto deti chcú mať svoje stromčeky a tak sme hľadali spôsoby, ako ich do projektu zapojiť a našli sme.Patrónom týchto detí sa kúpou stromčekov pre každé z nich stala firma SC ZAMKON s.r.o. z Novej Bane, ktorá má následovné zameranie:
Zámočnícke práce, montážne a demontážne práce, zváračské práce, generálne a stredné opravy zariadení, výroba kovových prvkov a konštrukcií, potrubárske a vzduchotechnické práce, rezanie kyslíkom. Poďakovanie patrí manželom Barniakovcom.

K podpore deťom sa pridala aj firma IVOS s.r.o. Takúto možnosť môžu využiť aj ďalšie firmy.

Druhou nádhernou myšlienkou v tomto projekte vznikla túžba spojiť tieto deti s deťmi z ďalších škôl a nájsť si tak priateľov, s ktorými vytvoria spoločné stromčeky priateľstva. Za podpory Karin Gažiovej a Kataríny Zvonárovej sa do projektu zapojili všetky novobanské školy a aj ZŠ  v Žarnovici. Návštevou na týchto školách sme s deťmi aj učiteľmi o tejto myšlienke rozprávali a stretli sme sa s úprimnou radosťou v detských očiach.
Tieto stromčeky vysadíme spoločne 29.4.2012 na deň stromov.

Pre deti sme pripravili odmenu v podobe magnetky so stromčekom a pre rodičov, ktorí môžu deťom stromčeky zakúpiť sme k magnetkám pribalili kódy pre žrebovanie o 33 000€. Veríme, že nielen výhra, ale aj samotný fakt, že každé dieťa bude mať do budúcna svoj vlastný stromček nám pomôže túto krásnu myšlienku vďaka rodičom detí naplniť.

Na túto akciu deti tak skoro  nezabudnú. Získajú svoj strom, kamaráta aj darček. Pre nás rodičov je opäť príležitosť jednoduchou formou podporiť výnimočnú myšlienku, ktorá prinesie úžitok našej budúcej generácii. Tento projekt radi rozšírime v rámci celého Slovenska na všetky školy, môžete nás kontaktovať mailom v kontaktnom formulári.

Za podporu a nasledujúcu reportáž ďakujeme p.Haringovi z TV Panoráma.