Aktuality

VÝSADBA ZSMH jeseň 2023 Tribeč

V spolupráci s českou spoločnosťou ZASAĎ ŽIVOT pribudlo 500 nových bukov v našom projekte ZASAĎ STROM MAKE A HOME aj túto jeseň v LS Tribeč. Pod dohľadom lesníkov sa nám výsadba opäť podarila a patrí im naše úprimné poďakovanie.

Vďaka firme BAYER s.r.o. a ich novým stromčekom sa odbúra 200 000kg CO2. Veľmi si vážime prístup vedenia firmy aj všetkých, ktorí sa na príprave tejto akcie podieľali. A tí, ktorí mali možnosť sa výsadby aj osobne zúčastniť, ich usilovné ruky, dobrá nálada a chuť niečo zmeniť, si odmenu precítili na vlastnej koži. Stromy ktoré sme spoločne zasadili pomôžu k zalesneniu potrebných plôch, vytvoreniu úkrytu pre desiatky tisíc živočíchov, zaručia čistejší vzduch a prispejú k návratu živin do našej pôdy a záchrane našej planéty. Veríme, že tento deň zanechá v účastníkoch skvelé dojmy z dobre vykonanej práce a už sa tešíme nabudúce, pretože stromov nie je nikdy dosť.

K jesennej výsadbe prispela ja firma RAILGroup a.s. s počtom 185 stromčekov a jednotlivci, ktorí si objedali stromčeky vďaka našej novej kalkulačke na výpočet uhlíkovej stopy https://zasadstrom.eu/kalkulacka/. Odteraz to môže byť jednoduché pre každého z vás, kto chce vytvárať rovnováhu v prírode v súlade s našim životom.

Za všetky nové stromčeky vám ĎAKUJEME

Team ZSMH

FOTO z výsadby 20. október 2023 LS Tribeč – Hosťovce